Мукачівець продавав дівчат для зайняття проституцією в РФ

Опубліковано:

Прокуратурою в суді доведено, що мукачівець, використовуючи скрутне матеріальне становище двох місцевих дівчат, під приводом влаштувати їх на роботу офіціантками, у грудні 2009 р. вивіз їх до Російської Федерації для зайняття проституцією.”Про Заходу” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області

Вже дорогою, одна з них згадала що забула паспорт, а згодом взагалі відмовилась їхати. Від іншої ж, по прибутті “на місце роботи” забрали всі документи, і повідомили що вона має “відробити” сплачені за неї кошти, займаючись проституцією. Додому дівчина повернулась, через рік – аж у грудні 2010 року, як тільки вдалося назбирати гроші на квиток.
Відтак, вже й Апеляційний суд Закарпатської області, врахувавши зібрані докази, підтримав позицію прокурора, кваліфікувавши дії підозрюваного за ч. 2 ст. 149 КК України – вербування, переміщення та передача людини, вчинені з метою експлуатації, із використанням уразливого стану особи, та шляхом обману, вчинене щодо кількох осіб та призначив мукачівцю покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.


Про Захід