Важлива інформація для водіїв!

Опубліковано:

 Державна автомобільна інспекція Закарпатської області звертається до водіїв та гостів краю, які по ряду причин змушені виїжджати на автодороги міжнародного та обласного значення. З 28 липня 2014 року з 13 години, трасу в с.Ракошино, Мукачівського району перекрито жителями села, у зв'язку з протестом проти нової хвилі мобілізації чоловіків до зони АТО на Сході України. Міжобласні та міжнародні рейсові автобуси, які їдуть до Ужгорода, направляють через м.Чоп. “Про Заходу” повідомили в УДАІ УМВС України в Закарпатській області

Вже сьогодні, 29 липня 2014 року знову перекритий участок автодороги державного значення Н – 09 Мукачево – Ів. Франківськ – Рогатин – Львів неподалік с. Сокирниця Хустського району на пішохідному переході в наслідок групового переходу людей близько 60 чоловік (мешканці Хустського району), які не згідні з мобілізацією їх рідних перекрили рух транспортних засобів.

Також перекривають автодорогу Т 0710 Велика Добронь – Мукачево, між селами Лучки – Страбичово, Ужгородського району.

На сьогодні 29.07.14 року, на 17.00 год. в Закарпатській обласній державній адміністрації заплановано зустріч керівництва області з протестувальниками.

Тому, Державтоінспекція наполегливо просить водіїв без необхідності не вирушати в дорогу, доки ситуація не розрішиться. Але, якщо уникнути поїздки не можливо, то враховуючи склавшуся обстановку з порозумінням віднестися до неї і спробувати об'їхати заблоковані участки дороги. Так, наприклад, с. Ракошино, Мукачівського р-ну можна об'їхати через Чоп – В.Добронь – Берегово.


Про Захід