Звичайний расизм: Ратушняк назвав студентів з Індії «сіфілісною циганотою»

Опубліковано:

Як вчора, 8-го червня, повідомляв “Про Захід” один з користувачів мережі Фейсбук написала про огидний інцидент, який стався на території відпочинкового комплексу “Ріо-Аквапарк”. Охорона закладу не запустила студентів індусів до аквапарку та “виперла” їх із території комплексу.

Сьогодні, 9-го червня, екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк, якому належить комплекс, прокоментував цей випадок у звичному для себе нахабному стилі одному з Інтернет-ресурсів області.

Як повідомляє видання, коментар Сергій Ратушняк надіслав через менеджер соціальної мережі, тож текст подавався без орфографічних і стилістичних виправлень. 

“За рік в місті СПІД-хворих стало в 14-ть разів більше. Адміністрації всіх громадських закладів мають право підозрювати відвідувачів на наявність алкогольного, наркотичного, Токсичного сп'яніння, наявність кожно-вереричних захворювань і неадекватної поведінки.

 Що ж стосується банди Балог та виблядка Слободанюка, що підняли ссмердоту навколо цього, − нехай виродки запропонують всім і безкоштовно відвідати їх басейни і аквапарки або той, що не дали мені збудувати у Боздошському парку. При бажанні внести зміни у режим функціонування закладу прошу вищезгаданих гидот відшкодувати всі мої витарти на придбання і будівництво комплексу і запустити туди всю сіфілісну і туберкульозну циганоту краю і з усього світу. Я піклуюся про покій і здоров'я ужгородців і гостей міста”. 

Нагадуємо, що в Україні передбачена кримінальна відповідальність за умисні дії спрямовані на розпалювання расової ворожнечі і ненависті. Стаття 161 Кримінального Кодексу України “Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії”.

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, – караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, – караються виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до п'яти років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

“Про Захід”

Про Захід