В Києві від Путіна та Порошенка просили миру

Опубліковано:

26 липня 2014 на Майдані Незалежності в Києві пройшла грандіозна і видовищна всеукраїнська акція “плечем до плеча”. Мета заходу – єднання всіх українців. Підтримати жителів Східної України прийшли тисячі українців. Акція відбулася під девізом ' Ми разом з Донбасом!'', А її організатором виступив президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний.
У цей нелегкий час єднання нашого народу важливо, як ніколи. Розуміють це далеко не всі, але завдяки таким акціям і подібним заходам є можливість змінити ситуацію. Акція “плечем до плеча” об'єднала простих українців з усіх регіонів країни. На підтримку ідеї миру на Донбасі з концертом виступили і українські зірки: Василь Лазарович, Марта, Олексій Кузнєцов, Віталій Козловський, Олег Шак і Сергій Костецький. В рамках акції її учасники дружно виконали гімн України, звучали шахтарські пісні, промови активістів Майдану і гостей з Донбасу, пройшов флешмоб на підтримку жителів Донбасу.
Українці підтримали ідею миру на Донбасі. Адже зараз він потрібний Україні найбільше, і не кривавими військовими методами. Донецький край працьовитих, сміливих і сильних людей – шахтарів, металургів – не повинен страждати. Мирні жителі – за мир на Донбасі!
До слова, всеукраїнська акція “плечем до плеча” проходить вже не перший раз. Єднання українців в її рамках вже відбувалося в Черкасах, Донецьку, Івано-Франківську, в столиці України і на її найвищій точці – горі Говерла. Акція “плечем до плеча” об'єднує українців з усіх куточків нашої країни.
Президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний від імені учасників акції звернувся до Президентів України та Росії.
– “Петре Олексійовичу! Володимире Володимировичу! Ви знаєте багато мов – англійська, німецька, політики, дипломатії … Просимо Вас додати до них ще одну – мову Любові! Нехай вона замінить мову Градів і Буків … У нас є шанс вжити рішучих ненасильницьких заходів, щоб покласти край братовбивчій війні”.


Про Захід