Про що домовилися Щадей з Садовим?

Опубліковано:

В.о. міського голови Ужгорода Віктор Щадей зустрівся з мером Львова та віце-президентом Асоціації міст України Андрієм Садовим, який перебуває з візитом в Ужгороді. Міські очільники домовилися тісно співпрацювати щодо цілого ряду питань. Зокрема Андрій Садовий пообіцяв максимальне сприяння Ужгороду в налагодженні співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку: “Ми маємо дуже добрий досвід з ЄБРР. В час кризи у Львові масово ремонтуються дороги, системи тепло- і водопостачання. Це не лише великі гроші для міста, але й європейські стандарти роботи і серйозні гранти. Я хочу, аби Ужгород також отримав такі можливості. Наші міста мають задавати європейський тон всій країні, бути прикладами для інших українських міст,” – заявив мер Львова.

За словами в.о. міського голови Ужгорода Віктора Щадея, така співпраця принесе Ужгороду велику користь: “Дороги і водопостачання – дві серйозні проблеми для нашого міста. На прикладі Львова ми бачимо, як вирішуються ці питання. Та й загалом – Львів є взірцем для інших міст України з благоустрою та господарювання. Тому я радий, що міський голова Львова готовий допомогти нам налагодити відповідні контакти з Європейським банком та передати свій досвід”.

Мери також обговорили ситуацію в Україні. “Країна в стані війни. Можливо тут, на Заході, ми це менше відчуваємо, але війна вже на порозі. Диверсанти працюють і в наших містах. Важливо, аби зараз всі згуртувались. Жодної паніки, деморалізаторських настроїв не можна допускати. На Львів, на Ужгород дивиться вся країна. Органи місцевого самоврядування в цих містах мають стати осередками самоорганізації громадян,” – заявив Андрій Садовий.


Про Захід