“Кадри” закарпатської міліції вирішують все

Опубліковано:

 Сьогодні, 29 липня, своє професійне свято відзначають працівники кадрової служби міліції. Саме від “кадрів” залежить, аби завдяки вмілому та професійному підбору керівників та виконавців міліцейський колектив діяв ефективно та злагоджено, як єдиний механізм.Про це виданню “Про Захід” повідомили в УКЗ УМВС України в Закарпатській області

Усі ці роки пріоритетом у роботі кадрових підрозділів міліції були відбір та підготовка кадрів для ОВС, підвищення професійної майстерності, недопущення безпідставної їх плинності, моральне виховання працівників, прищеплення їм загостреного почуття законності. Обсяг і складність завдань, які стоять перед кадровою службою, зростають з кожним днем, а це в свою чергу вимагає постійного вдосконалення організації діяльності служби.

Працівники кадрових підрозділів докладають максимум зусиль для формування професійного кадрового потенціалу органів внутрішніх справ області, здатного виконувати найскладніші завдання з протидії злочинності у різних сферах діяльності, охороні громадського порядку, захисту законних прав та інтересів громадян.

Очолює управління кадрового забезпечення УМВС області полковник міліції Василь Іванович Корсак. В структурі управління діють відділи інспекції з особового складу, комплектування, професійної підготовки, центр практичної психології, сектори соціально-гуманітарної роботи, проходження служби. Раціональний відбір, розстановку кадрів, комплектування навчальних закладів системи МВС України забезпечує відділ комплектування (заступник начальника УКЗ підполковник міліції Ганна Гецко).

В сучасних умовах розвитку ОВС значно підвищуються вимоги до працівників міліції, що зумовлює необхідність проведення з ними відповідної виховної роботи, надання практичної допомоги молодим фахівцям. Особлива увага приділяється вихованню особового складу у дусі патріотизму, відданості українському народу, формуванню у працівників міліції високої правової культури. Даною ділянкою роботи в закарпатській міліції займається відділ соціально-гуманітарної роботи УКЗ, який очолює майор міліції Ольга Дідик. Важливою ділянкою роботи підрозділу є організація та надання соціальної допомоги працівникам ОВС, пенсіонерам, ветеранам Великої Вітчизняної війни, сім'ям загиблих працівників міліції, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. З метою естетичного виховання особового складу в управлінні діє колектив художньої самодіяльності (керівник – майор міліції Олександр Белович), який постійно залучається до проведення державних свят, спортивних заходів та благодійних акцій.

Одним з підрозділів кадрового апарату УМВС є Центр практичної психології (керівник – підполковник міліції Володимир Федько). Основним напрямком роботи центру є проведення поглибленого психологічного вивчення кандидатів на посади в ОВС, професійна орієнтація та професійно-психологічний відбір кандидатів на службу і на навчання до міліцейських вузів, вивчення морально-психологічного клімату у міліцейських колективах. Пріоритетним напрямком роботи центру є формування у працівників міліції стану психологічної готовності до дій у складних та екстремальних умовах.

Обліком кадрів, організацією збору, оброблення, узагальнення та реєстрації необхідної інформації, що дає кількісну та якісну характеристику стану роботи з кадрами, займається сектор проходження служби (керівник – майор міліції Іван Павлович).

Організацією навчання особового складу, підвищенням професійного рівня працівників ОВС займається відділ професійної підготовки, котрий очолює підполковник міліції Василь Продан.

Для забезпечення ефективних управлінських рішень, спрямова­­них на оптимальний розподіл та ефективне використання штат­­­ної чисельності, удосконалення структури органу і підпорядкованих підрозділів, дотримання штатної дисципліни, ощадливе витрачання коштів, що виділяються на утримання УМВС області, та з метою дотримання єдиної науково обґрунтованої штатної політики в системі МВС України в структурі управління кадрового забезпечення діє підрозділ організаційно-штатної роботи. Очолює його підполковник міліції Андрій Готько.

Ефективність діяльності ОВС у значній мірі залежить від дотримання працівниками міліції законності та дисципліни під час виконання ними оперативно-службових завдань. За цим слідкує інспекція з особового складу (начальник – підполковник міліції В'ячеслав Галєєв). Основним завданням інспекції є послідовна робота щодо зміцнення законності та дисципліни працівників міліції, забезпечення повного, об'єктивного та всебічного дослідження обставин надзвичайних подій. Дана ділянка роботи забезпечується працівниками відділу через профілактичні перевірки підрозділів внутрішніх справ з питань дотримання законності під час розкриття правопорушень, злочинів, недопущення порушень транспортної дисципліни, надання практичної та методичної допомоги органам внутрішніх справ на місцях.

Для забезпечення цілісної, повноцінної роботи структури органів внутрішніх справ області в кожному районному відділі міліції, самостійному підрозділі відповідно працюють служби кадрового забезпечення, які очолюють досвідчені фахівці міліцейської справи. Усі ці підрозділи, їхні співробітники та керівники складають разом єдине ціле—управління кадрового забезпечення закарпатської міліції. Одну з фундаментальних міліцейських служб, яка, як відомо, вирішує все…


Про Захід