На Закарпатті чоловіки протестують через мобілізацію (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Ще одна хвиля протестів проти мобілізації в зону АТО, але вже в м. Іршава. Обурені чоловіки вийшли на протест, через те, що прийшло майже 70 повісток до військового комісаріату, а забезпечити їх амуніцією ніхто не зможе. Іршавський воєнний комісар не реагував на їхні вимоги, тому люди вирішили звернутися до голови райради, щоб той дав чіткі відповіді на їхні запитання.

Хвиля протестів захопила й Іршаву. Чоловіки обурені указом Президента України “Про часткову мобілізацію” зібралися під стінами військкомату. Їм масово розіслали повістки, за якими вони мали звернутися до військового комісаріату для відправки в зону АТО. Кажуть, що при теперішній ситуації вони відмовляються їхати на Схід, оскільки не забезпечені відповідною амуніцією.

Іршавський військовий комісар проігнорував вимоги людей, до протестувальників він не вийшов, мовляв поїхав в Ужгород. Обурені чоловіки вирішили пікетувати стіни районної ради. Голова районної ради Іван Савко, запевнив, зробить все можливе, аби іршавські чоловіки залишилися вдома. Ті у свою чергу пообіцяли, якщо їх вимоги не виконають, перекриють дорогу.

Нагадаємо, що в Ракошині вчора в обід перекрили дорогу Київ-Чоп.


Про Захід