Істерика в Закарпатських ЗМІ − зрада − військовий комісар

Опубліковано:

Призов у Закарпатті буде відбуватися таким чином, аби рівномірно розподілити йогорайонами області, як стосовно людей так техніки. Про це сьогодні, 28 липня повідомив військовий комісар Закарпатської області Іван Васильцюн. Наразі чоловікам надходять сповіщення з військкомату.

Людина, яка отримує повістку, прибуває у військовий комісаріат, аби пройти медкомісію. Якщо за станом здоров'я людина непридатна, ніхто нікого в армію брати не буде, наголосив військовий комісар. Крім того, якщо людина має троє неповнолітніх дітей, то вона теж має право на відстрочку.

Сюди ж відносяться ті чоловіки, які виховують дітей самі, або мають дітей з інвалідністю. Однак, переконує Іван Васильцюн, ніхто людей не буде одразу відправляти у зону АТО. Спочатку вони будуть призиватися до військових частин за місцем проживання, де будуть проходити бойове злагодження, а вже потому буде вирішуватися чи відправляти ту чи іншу частину на Схід. “Дуже неприємно бачити істерику, яку підняли деякі ЗМІ.

Це сьогодні є чистої води змова, або зрада”, − наголосив військовий комісар.

Щодо територіального батальйону, то він наразі буде перебувати на території області, але не виключено такий сценарій, коли його можуть відправити у зону АТО. “Намагаємося дотримуватися слова, але в теперішніх обставинах давати гарантії ми не можемо”, − повідомив голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко.


Про Захід