Валерій Пацкан: парламент треба розпускати, бо без перезавантаження реформи неможливі

Опубліковано:

“Наша позиція така, що без повного перезавантаження влади неможливо ні провести реформи, ні працювати для України, – переконаний народний депутат України Валерій Пацкан. Про це він сказав на прес-конференції в Ужгороді сьогодні, 28 липня. – Тому в четвер наша коаліція подала заяву про вихід із коаліції. Перед цим нагадаю, таку ж заяву подала “Свобода”.
За словами нардепа, бачення партії “Удар” таке – без перезавантаження неможливо говорити про реформи та децентралізацію влади. Тому парламент має бути розпущений.
“Думаю, 24-25 серпня президент підпише указ про розпуск парламенту і 26 жовтня відбудуться нові вибори. Якщо не буде створена нова коаліція. Але ми не бачимо, як її можна створити”.
Також пан Валерій пояснив позицію партії “Удар” щодо голосування про внесення змін до держбюджету.
“Удару” багато дорікали, що партія не хоче голосувати на підтримку війська. Це не так. Особисто я готовий голосувати за зміни до бюджету. Але не голосуватиму, якщо на два місяці будуть залишені без зарплат вчителі, лікарі, інші працівники бюджетної сфери. Це неприйнятно. Люди виживають за ці гроші. Тому ми зареєстрували законопроект, згідно з яким просимо великі підприємства віддавати 25% від прибутку на потреби армії.
Ті, хто обкрадав державу, олігархи та інші, зараз повинні допомогти Україні.
Друге непросте питання – газотранспортна система. Нині це єдиний стратегічний об'єкт, що лишився в державній власності. Ми підтримуємо модернізацію ГТС. Але хочемо бачити прозорого власника. Таким може бути лише держава Україна”.
Крім того, Валерій Пацкан прокоментував заяву Арсенія Яценюка про відставку з посади глави уряду. “На мою думку, це істерія. Прем'єр не може піти у відставку, поки парламент не проголосує за це. Далі. Прем'єр покладає свої обов'язки на заступника Гройсмана, що є повністю протизаконно. Як мінімум тому, що є ще перший віце-прем'єр Сич. Тому виконувати обов'язки мав би Сич. Сьогодні Яценюк зібрав закрите засідання уряду. Спочатку заявляє про відставку, потім збирає засідання.
Але я переконаний, що ми маємо працювати разом, спільно, щоб не повторилася ситуація 2005-го року, коли команда діяла як лебідь, рак і щука”.

“Про Захід”


Про Захід