Працівники Укртелекому зібрали понад три тисячі книжок для сільських бібліотек

Опубліковано:

Добігла кінця благодійна акція “100 000 книг для сільських бібліотек” – література доставлена вдячним читачам у села України. Завдяки активній участі працівників Укртелекому по всій країні колективу національного оператора вдалося зібрати понад 3 тисячі книжок.

Укртелеком, разом з іншими підприємствами Групи СКМ, взяв активну участь у благодійній акції “100 000 книг для сільських бібліотек”, що була ініційована Фундацією Дарини Жолдак. Найцікавіше, пізнавальне і корисне з величезного розмаїття дитячої літератури для передачі в сільські бібліотеки працівники компанії обирали, користуючись порадами своїх рідних та близьких.

Укртелеком протягом багатьох років постійно перебуває поруч із мільйонами українців в найпотрібніші та відповідальні моменти життя. Як національний оператор компанія забезпечує телефонний зв'язок, постійно підключає до інтернету нові і нові населені пункти, насамперед, у сільській місцевості, відкриваючи тим самим доступ до інформації. Цього ж разу у рамках благодійної акції працівники Укртелекому зібрали і передали для школярів у сільські бібліотеки первинне джерело знань – книги

Лідером зі збору книг для сільських бібліотек стала Закарпатська область, де було зібрано майже 400 примірників. У Києві спільними зусиллями Корпоративного центру, обласної та міської філій для відправки в сільські бібліотеки підготували більше 400 підручників, творів класиків світової та української літератури. У Тернопільській області участь у акції взяв практично кожен п'ятий співробітник Укртелекому. Більше 200 книг зібрано у Вінниці. Майже таку ж активність продемонстрували в Чернігові, Миколаєві та Рівному.

Зібрана література була передана організаторам акції. Також волонтери деяких обласних філій Укртелекому власними силами забезпечили адресну доставку книг у шкільні та сільські бібліотеки наступних населених пунктів: с. Городок Радомишльського району Житомирської області, с. Тур'я Поляна Перечинського р-ну Закарпатської області, с. В. Криниця Василівського р-ну та с. Любимівка Михайлівського р-ну Запорізької області, с. Колиндяни Чортківського р-ну Тернопільської області, с. Плоске Великобурлуцького р-ну Харківської області, бібліотеки сіл Свердловка, Покошичі, Криски Коропського р-ну Чернігівської області, Виноградівську загальноосвітню школу I-III ступенів ім. А.Н. Соценко Херсонської області, Хмельницьку обласну універсальну наукову бібліотеку, Телепінскую ЗОШ Кам'янського району Черкаської області.

Про Захід