В Ужгороді за 5 хвилин можна пройти тест на гепатит С

Опубліковано:

Сьогодні, 28 липня, в Ужгороді на площі Театральні можна безкоштовно пройти експрес-тестування на наявність вірусу гепатиту С в організмі. Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами триватиме протягом дня до 16.00. А всі ті, хто не має можливості пройти тестування під час акції, можуть зробити експрес-тести в офісі ЗОБФ “Рада життя”, який знаходиться за адресою: пл.Корятовича, 37/7.
Як повідомила заступник голови благодійного фонду “Рада Життя” Наталія Бабега, всього вони отримали 80 експрес-тестів. Тож, якщо за результатами сьогоднішньої акції матимуть залишок експрес-систем, то завтра продовжать захід на Корятовича.
Ужгороді доволі активно реагують на можливість діагностики: наразі біля намету волонтерів вишикувалася маленька черга. Достовірність такого тесту − 99,5%. Тривалість процедури близько 5 хвилин − це час, який потрібний для того, аби пройти процедуру та дізнатися її результати.
Крім того, ту же від волонтерів-медиків можна отримати практичні рекомендації з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів та дізнатися про ризики інфікування вірусом.

“Про Захід”


Про Захід