Закарпатська державна служба охорони пропонує громадянам акцію при встановленні сигналізації

Опубліковано:

Перший заступник УМВС України в Закарпатській області зустрівся з журналістами. Василь Русин розповів представникам ЗМІ про загальну криміногенну ситуацію в області, про роботу міліції Закарпаття та розкриття резонансних злочинів, які сталися за останні дні.

Одне з питань,що розглянули на прес-конференції – охорона майна громадян.

– Розпочинається період літніх відпусток та канікул. Багато громадян поїдуть на відпочинок, залишаючи своє помешкання без нагляду. На жаль, ні для кого не секрет, що пора відпусток – пора активізації діяльності квартирних крадіїв. Зважаючи на скрутні часи, Державна служба охорони пропонує громадянам подбати про своє помешкання за півціни, – розповів заступник головного міліціонера області.

– З 1 по 15 червня Державна служба охорони розпочинає літню акцію “Квартира під охорону 2015”. Акція передбачає суттєві знижки на встановлення охоронної сигналізації на помешкання – 50-ти відсоткова знижка на монтажні роботи. Це щорічна ініціатива Департаменту ДСО, – додав Василь Русин.

Такий вид злочину як квартирна крадіжка – один із найбільш розповсюджених. На жаль, у нелегкі часи для України злочинці діють відважно, як ніколи раніше. Варто зауважити, що крадіжки переходять у розряд розбоїв. Ні надійні замки, ні ґрати на вікнах чи броньовані двері не можуть гарантувати 100 % захисту від несанкціонованого проникнення чи нападу зловмисника. Гарантує таку охорону лише надійна сигналізація.

– Тож, скористайтесь шансом захистити ваше житло від квартирних злодіїв на час літніх відпусток, – зазначив заступник начальника УМВС області – начальник кримінальної міліції Василь Русин.

УДСО при УМВС України

в Закарпатській області

Про Захід