Контрабандистам знову не вдалося відправити сигарети до Європи

Опубліковано:

 Протягом минулих вихідних прикордонниками Чопського загону двічі припинено спроби незаконного переміщення тютюнових виробів до Європи.
У першому випадку сигарети було виявлено прикордонним нарядом в залізничному пункті пропуску “Саловка”. Під час прикордонного контролю потягу з сипучим вантажем агломераційної руди, який слідував з України до Угорщини, охоронцями кордону було прийнято рішення поглиблено перевірити один з 66 вагонів складу. Як результат, було виявлено 4000 пачок сигарет марки “ФЕСТ”, які знаходились в картонних ящиках, що були загорнуті в поліетилен. Сума оцінки сигарет наразі встановлюється.

У іншому випадку невдача спіткала громадянина Білорусі, який через пункт пропуску “Ужгород” виїздив до Словаччини автомобілем “ХОНДА”. Справа в тім, що чоловік прихопив із собою в подорож сигарети і приховав їх у конструктивних особливостях свого авто. Проте, прикордонники спільно з митниками стали на заваді незаконній оборудці білоруса і з двох тайників – під задніми сидіннями та в багажному відділенні – дістали 795 пачок сигарет марки “ДЖИН ЛІНГ”. У підсумку сигарети і транспортний засіб було вилучено встановленим порядком, сума їх оцінки встановлюється, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.


Про Захід