Бійці “Карпатської Січі” склали присягу та вперше прочитали молитву націоналіста (Відео)

Опубліковано:

Націоналісти “Карпатської Січі” та “Легіону свободи” вже цілий рік воюють на передовій.

23 травня бійці “Карпатскої Січі” на території військової частини 93-ї бригади (селище Черкаське Дніпропетровської області) урочисто склали присягу. Вони, як добровольче формування, вже цілий рік воюють на передовій. Після присяги “Карпатська Січ” — рота вогневої підтримки 93-ї механізованої бригади. Як зауважив командир роти “Карпатська Січ” Олег Куцин, бійці самі висловили бажання та одноголосно проголосували за злиття зі збройними силами України. Таким чином, це виключно їхня заслуга.

Свободівці – досвідчені військові, адже воювали і в Нацгвардії і в територіальних батальйонах МВС. Після присяги січовики стали першими, хто на території військової частин прочитали молитву націоналіста.

Після присяги військові відвідали Кам'янське — промислове місто Дніпропетровської області, яке досі носить ім'я Дзержинського. До легіону не вийшов жодний представник влади, однак у центрі міста люди зустрічали героїв оплесками. Однак бійці “Карпатської Січі” та “Легіону Свободи” сподіваються, що дуже скоро це місто називатиметься саме Кам'янське, а не іменем Ленінського ката.

Відтак, “Карпатська Січ” у складі 93-ї бригади вирушає на фронт прямо у Піски, – інформує Окрема добровольча чота “Карпатська Січ”

 

 

Про Захід