На Закарпатті жінки змушують дітей жебракувати (ФОТО)

Опубліковано:

Відповідальності їм за це не уникнути

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського міськвідділу міліції спільно з фахівцями служби у справах дітей Ужгородської міської ради виявили під час рейду в місті 6 фактів використання матерями немовлят для жебракування. Жінок притягують до адміністративної відповідальності.

 Зазвичай на такі “заробітки” до Ужгорода приїздять жительки Ужгородського та інших районів нашої області. До прикладу, на площі Корятовичаправоохоронці виявили двох малолітніх хлопчиків, які просили милостиню уперехожих. Обидва вони проживають в Ужгородському районі. До Ужгородаприїхали жебракувати зі своїми мамами.

Попалась на жебракуванні й 18-річна ужгородка, яка з малолітнім сином на руках просила милостиню на тій же площі Корятовича.

На площі Театральній правоохоронці виявили малолітню дівчинку, такожмешканку міста, яка випрошувала від перехожих милостиню. Займатися цимпромислом дівчинку спонукала її 64-річна опікунка.

Загалом під час рейду “Малюк” правоохоронці спільно з фахівцями служби у справах дітей Ужгородської міської ради виявили шість таких фактів. Батьківта опікунів дітей буде притягнуто до адмінвідповідальності за ст.184 КодексуУкраїни про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками абоособами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Питання запобігання бездоглядності, безпритульності, бродяжництва тажебрацтва в дитячому середовищі перебуває на особливому контролі укерівництва міліції. Тож такі рейди проводитимуться і надалі.

 
Інформація Ужгородського МВ УМВС
Про Захід