Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль привітав переможців “депутатської” спартакіади

Опубліковано:

На стадіоні “Авангард” завершилася традиційна спартакіада депутатів місцевих рад. Обранці з міських, селищних і сільських рад демонстрували, на що здатні у п'яти видах спорту. Судді обрали найсильніших у командному заліку з-поміж 14-ти збірних.

Останнє місце посіла команда Ужгородської міської ради, за нею, на 13 місці – Мукачівської. Далі йдуть Чоп, Тячівщина, Міжгірський район. 9-те місце У Виноградівщини, їй у спину дихає Ужгородщина. Сьома позиція дісталася Свалявському району, на 6-ій сходинці – Хустщина, а п'ятірку замикає Рахівщина. Четверта сходинка за Іршавським районом. Трійка ж лідерів виглядає так: Великоберезнянський район, Воловеччина і Перечинщина-лідер.

Учасників спартакіади привітав голова Закарпатської ОДА. Перед тим, як вручити їм кубки і медалі, він звернувся до них як своїх колег, адже також є депутатом місцевої ради – Хустської районної.

Далі ж повів мову не лише про справи спорту. “Вітаючи вас з перемогами, хочу подякувати за справи, в яких не потрібно відзначати кращих. Кажу велике закарпатське спасибі за те, що об'єдналися заради наших хлопців, які боронять державу, навколо наших вояків і їхніх сімей. Відчуваю, як для цих цілей згуртувалася закарпатська громада. Не стоїть осторонь жодне село, жоден район. І у цьому не хочу відзначати кращих, а дякую всім. Бо в тій біді, яка триває, переможців бути не може. А має бути спільна мета. Спасибі і подальших вам успіхів!”

Також Василь Губаль висловив сподівання, що закарпатські депутати гідно представлять край на всеукраїнській спартакіаді – матимуть здоров'я і на це, і на розвиток краю.

Прес-служба Закарпатської ОДА

 
Про Захід