Керівники Закарпаття отримали високу нагороду від Української православної церкви Київського патріархату

Опубліковано:

У вівторок, 26 травня, голови Закарпатських ОДА та облради Василь Губаль та Володимир Чубірко зустрілися з представником Української православної церкви Київського патріархату – єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм.

Владика прийшов до керівників області з почесною місією – на доручення патріарха Філарета передати нагороду, яку заснувала Церква і котра має назву “За жертовність та любов до України”.

Єпископ зазначив: ця нагорода вручається людям, які в наш час доводять любов до держави своїми справами, допомагають війську, підтримують учасників АТО та їхні родини, дбають про громаду. “І єпархія не могла оминути вашу роль у цьому, вашу роботу, тож і вручаю вам відзнаку з побажанням сил і надалі працювати на благо краю та країни. Вірю, що зробите більше – з Божою підтримкою!”.
Відтак владика вручив відзнаку “За жертовність та любов до України Василю Губалю та Володимиру Чубірку.

Голова ОДА під час спілкування з єпископом Варсонофієм відзначив: “На моє переконання, кожна конфесія, кожна церковна громада  в області повинна розвиватися. Ми поважаємо всіх і раді, що зберігаємо в нашому багатонаціональному і багатоконфесійному краї злагоду. Певен, що і ваша церква повинна мати храми і дбати про паству. Й бажаю вам у цьому успіху, а прихожанам  – щирої віри і Божого благословення”. “Моліться за Україну і за Закарпаття!”, – сказав Василь Іванович.

Затим єпископ Православної церкви Київського патріархату та голови ОДА і облради поговорили про справи в області, про виклики, які ставить час, про підтримку фронту й учасників АТО та їхніх родин, а також про господарювання в церковних громадах, тощо.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід