Ужгородські регбісти лідирують у західній групі

Опубліковано:

24 травня в Рівному була зіграна чергова гра Чемпіонату України з регбіліг. Зустрічалися ужгородський “Корзо” та РК “Рівне”.

Матч розпочався зі стрімких атак ужгородської команди. За весь перший тайм господарі поля лише одного разу змогли перейти на половину поля гостей, та рахунок вже був 34-0. Ужгородці під керівництвом  капітана Васька змели зі свого шляху захист рівненської команди і заносили спроби на будь-який смак. На перерву команди пішли за рахунку 38-4.

У перерві господарі зробили висновки і на другий тайм вийшли з більш серйозним настроєм, але гості в цей день зловили кураж і зупинити їх було дуже складно. На три спроби господарів гості відповіли своїми чотирма. А реалізації дуже вдало у гостей пробивав лідер команди Васько, з дев'яти вісім влучень.

Підсумок матчу 60-16 і “Корзо” лідирує в західній групі.