В Ужгороді вчетверте відбудеться книжковий ярмарок

Опубліковано:

27–28 травня в Ужгороді відбудеться виставка-ярмарок “Книга-фест-2015”. На книгоманів чекають цікаві презентації новинок, спілкування з письменниками, можливість придбати видання за ціною виробника та багато іншого.

Цьогоріч на виставці будуть представлені чотирнадцять закарпатських видавництв та кілька з-за меж області – львівські “Астролябія” та “Апріорі”; а також “Волинські обереги” та ін.

Напередодні виставки, 27 травня, ужгородці матимуть змогу познайомитися з почесними гостями фестивалю – львівськими письменниками Юрієм Винничуком та Ярославою Павличко, дослідником епістолярної спадщини Івана Чендея професором Сидором Кіралем (Київ) та ін. Зустріч відбудеться о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка.

Виставка-ярмарок діятиме з 10 до 18 години 28 травня в галереї “Ужгород”.

Серед десятка презентацій книг 28 травня будуть представлені “Синій зошит” Мирослава Дочинця, спогади сучасників про Михайла Томчанія, нариси про відомих журналістів Закарпаття “Не все змивають хвилі часу” Василя Густі, “Балади Закарпаття” з участю упорядника – доцента УжНУ Івана Сенька, “Чарівна флояра” Тетяни Рибар та ін.

Творчу зустріч із читачами матимуть дитяча письменниця Галина Малик, словацькі митці Іван Яцканин, Мілан Бобак, Юліус Панько та ін.

У програмі акції – круглі столи про перспективи розвитку книговидання і книгорозповсюдження на Закарпатті та про співпрацю між спілкою українських письменників Словаччини та Закарпатської організації НСПУ.

Гості свята матимуть можливість побачити виставку дитячих малюнків “Майбутній ілюстратор книги”, укомплектувати бібліотечку для поранених бійців АТО.

З детальною програмою “Книги-фесту-2015” можна ознайомитися тут.

До слова, фестиваль книги проводиться кожні два роки – з 2009 року. Предтечею цього фестивалю був “Ужгородський книжковий Миколай”, який діяв також що два роки – з 2001 року.

Медіацентр УжНУ

 

Про Захід