На Закарпатті стартувала обласна Спартакіада серед депутатів різних рівнів (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, в Ужгороді відбулися змагання  обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення) рад.

У спортивних змаганнях беруть участь 15 команд з районів та міст області, сформованих із депутатів різних рівнів краю. Змагання відбуваються з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки. Участь у змаганнях візьмуть понад 200 депутатів різних рівнів, сільські та міські голови.  

Офіційне дійство розпочалось з шикування команд на парад та звуків маршу.

Відкрив свято з привітаннями та побажаннями перемог голова оргкомітету обласної Спартакіади, голова облради Володимир Чубірко. “Щиро вдячний всім, хто вирішив прийняти участь у Спартакіаді. 

Завдяки таким заходам налагоджуються контакти між народними обранцями різних рад. Важливі змагання, адже в червні ми будемо приймати Всеукраїнські змагання, і нам треба сформувати потужні збірну області.  Радий, що серед депутатів є чимало спортсменів, людей, які живуть ним і підтримують галузь”, – зазначив Володимир Чубірко.

Привітав учасників змагання і начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.

Головний суддя, майстер спорту Анатолій Плеханов оголосив програму змагань і запросив команди до місць проведення суперництва. Опісля, на спортивних площадках стадіону “Авангарда”, “Буревісника” і завирували спортивні пристрасті. Особливо багато уболівальників зібрали команди з міні-футболу. Дійство було яскравим і насиченим. Шанувальники насолоджувались кожною хвилиною гри. Гравці на своєму рівні хотіли показати красивий футбол і, звісно, зіграти на результат. Були цікаві комбінації, навіть атаки. У цілому всі матчі були досить видовищними.

Вже з 9 по 13 червня в Ужгороді вперше відбудеться Всеукраїнська спартакіада депутатів різних рівнів. Участь у заході підтвердило 14 команд обласних рад, а це понад 300 осіб, які змагатимуться з п”яти видів спорту:футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки згідно з діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з цих видів спорту.

Прес-служба облради

Про Захід