Валерій Лунченко: “Ті земляки, які воюють у зоні АТО – справжні герої”

Опубліковано:

 У суботу, 26 липня, голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко, у приміщенні УМВС України в Закарпатській області, передав військове спорядження, яке буде відправлено на Схід. Про це виданню “Про Захід” повідомив прес – центр ОДА

Військова амуніція, закуплена за кошти керівника краю, депутатів фракції “Фронту Змін” обласної ради.

Так, було передано тепловізори, каски, бронежилети, окуляри тактичні, спальники, аптечки, біноклі, взуття, бензопили, радіостанції, камуфляжі та інше спорядження.

 Сьогодні ми передаємо бронежилети, каски, прилади нічного бачення, іншу амуніцію. Хотілося би, щоб ці речі не використовували за призначенням. Українські вояки боронять та звільняють територію нашої держави від окупантів і терористів. Тому, потрібно мати необхідне спорядження. Ті земляки, які воюють у зоні АТО – справжні герої. Сьогодні активні громадяни долучаються до того, аби вояки були повністю укомплектовані. Спільно ми допоможемо нашим бійцям звільнити Україну від ворогів-окупантів. В подальшому, всі вояки, які вирушатимуть на Схід боронити країну від загарбників, будуть забезпечені необхідним спорядженням, – зауважив Валерій Лунченко.

Керівник міліції Закарпаття Сергій Шаранич подякував за безцінний в ці буренні часи подарунок правоохоронцям та запевнив керівництво області, що колектив співробітників міліції Закарпаття готовий до виконань завдань поставлених міністром та керівництвом держави.

 – Сьогодні залишилися без розгляду більш ніж сто рапортів наших міліціонерів для відправлення в зону АТО. Захист держави це священний обов'язок перед народом України. – Наголосив керівник міліції Срібної землі.


Про Захід