В Ужгороді продовжують збирати гроші на обмежувальні стовпчики

Опубліковано:

Скоро в Ужгороді з'являться обмежувальні стовпчики.  Наразі проект попередньо передано до підприємтсва “Ужгородський Турбогаз”, аби була змога встановити вартість виготовлення обмежувальних стовпчиків. Тим часом, збір коштів на створення стовпчиків продовжується.

Обмежувальні стовпчики, на які ужгородці збирають кошти за ініціативи журналіста й активіста Віталія Глаголи, найперше мають з'явитись на території поблизу обласного муздрамтеатру. Ініціатива в Ужгороді, яку оголосили минулого місяця, стала складовою загальноукраїнського проекту “Дайте пройти!”, в ході якого українці у різних містах самостійно організовуються для облаштування безпечного руху пішоходів, захищених від недолугого паркування безвідповідальних водіїв.

Наразі, як повідомляє у соціальних мережах ініціаторв проекту в Ужгороді Віталій Глагола, створено поередній проект обмежувальних стовпчиків. Розробкою проекту займався ужгородський дизайнер Олег Олашин. Нині проект передано на підприємтсву, де стовпичик планується відливати, поки ж там буде здійснена оцінка вартості робіт.

“Друзі, як і обцяв викладаю проект обмежуючого стовпчика, на які почали збирати кошти. Його проект люб'язно виготовив Олег Олашин. Це нищий варіант, буде ще й вищий. Як на мене, то це чудесний проект. Що скажете? Віддаю його Михайлові Качуру для того, аби можна було встановити вартість. Вважаю, що краще зробити меншу кількість, але ось так якісно. Щоб на десятиліття. Та й місто буде мати свій власний стильний проект таких стовбчиків. Що скажете?”, – запитує думки ужгородців Віталій Глагола, презентуючи попередній виглдяд обмежувальних стовпчиків.

А тим часом, збір коштів на їх виготовленя та встановлення триває. Усіх, хто бажає долучитись до гарної справи облагородження міста та убезпечення громадського простору від водіїв-нахаб, закликають перераховувати кошти на картку ПриватБанку:

номер карти 5168 7423 0077 7657. Віталій Глагола

Закарпаття онлайн

Про Захід