Іноземні інвестори вже вклали в економіку Закарпаття 1,5 мільйонів доларів

Опубліковано:

Інвестиції надійшли із 46 країн світу. Основними інвесторами є Німеччина, Польща, Японія, Нідерланди, Австрія та США, на які припадає більше половини загального обсягу капіталу.

За 1 квартал 2015р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 1,5 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 квітня 2015р. становив 306,1 млн.дол. США, що на 8,4% менше обсягів інвестицій на початок 2015р. З країн ЄС унесено 74,8% загального обсягу акціонерного капіталу, з інших країн світу – 25,2%. країни:

На підприємствах промисловості зосереджено 241,5 млн.дол. США. У підприємства з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів унесено 83,9 млн.дол. США прямих інвестицій, виробництва комп'ютерів, електронної та оптичної продукції – 45,8 млн.дол. США, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 22,8 млн.дол. США, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 20,6 млн.дол. США, виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 15,4 млн.дол. США,

У транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності акумульовано 20,1 млн.дол. США, операціях з нерухомим майном – 18,0 млн.дол. США, тимчасовому розміщувані й організації харчування – 11,4 млн.дол. США, у сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 8,3 млн.дол. США.

Кардаш Оксана – заступник начальника управління –

начальник відділу статистики будівництва, капітальних

інвестицій та інвестицій зовнішньоекономічної діяльності

управління статистики виробництва ГУС

 

Про Захід