Водії провокують ДАІвців на грошові винагороди?

Опубліковано:

Минулого року у травні набув чинності закон, яким вводитьсякримінальна відповідальність за обіцянку або пропозиціюнеправомірної вигоди, тобто хабара. Державтоінспееція з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району наголошує про кримінальну відповідальність за дачу хабара –  пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

Cьогодні представники суспільно-політичних та громадських організацій активно залучаються до спільних заходів та контролю для налагодження взаємодії між усіма учасниками дорожнього руху, – розповідає інспектор з профілактичної роботи відділення ДАІ (з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району) Микола Красівов.

Адже нерідко трапляються випадки, коли несвідомі громадяни, які допустили порушення правил дорожнього руху, намагаючись уникнути відповідальності, а найчастіше – це немалі штрафи, провокують працівника ДАІ на вчинення корупційного правопорушення. За не складання адміністративного протоколу, водії-порушники пропонують гроші. При цьому водії навіть не замислюються, що вчиняють злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Зокрема, за вчинення таких дій за част.1 ст.369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це від 8,500 до 12,750 тис. грн. або обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк зі спеціальною конфіскацією.
 

Про Захід