Застудилися влітку? Винен кондиціонер (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Надворі літо, тож зрозуміло, що кожен закарпатець шукає порятунку від гарячої пори. І для багатьох таким порятунком стає приміщення із кондиціонерами.

Проте медики застерігають, холодним повітрям зловживати ризиковано. Крім переохолодження, кондиціонери мають ще й інші недоліки.
У літню пору, здавалося б, застудитись практично неможливо. Однак дуже часто саме влітку в людей виникає застуда у вигляді хворого горла, нежитю, кашлю.

Нерідко причину цього лікарі бачать саме в охолоджувачах повітря, від яких люди стають все більш залежними. Проте, як наголошують лікарі, застуда це ще не всі сюрпризи, які може піднести людині кондиціонер. Без належного догляду він може стати причиною виникнення серйозних хвороб, оскільки саме у фільтрах цих приладів живуть кліщі, накопичується пилок рослин, який може бути причиною нападів астми у алергіків, а також знаходяться різні мікроорганізми, бактерії, грибки. Серед усього цього, за словами лікарів, найбільш небезпечна бацила Legionella, яка провокує хворобу легіонерів та може призвести до смертельних наслідків. Щоб кондиціонер не ніс загрозу для людини, лікарі рекомендують потік кондиціонованого повітря не надто охолоджувати. Температура в кімнаті не повинна бути нижчою за температуру зовні більше ніж на 5 – 6 градусів. Також кондиціонер потрібно раз на три місяці чистити, а приміщення частіше провітрювати та зволожувати.


Про Захід