Прокуратура повернула громаді нерухомість, яку привласнили адвокати

Опубліковано:

Господарський суд Закарпатської області задовольнив позов прокурора Свалявського району до міської ради та громадської організації “Спілка юристів Свалявського району” та визнав недійсним рішення сесії Свалявської міськради від 29 березня 2011 року, яким було передано комунальне майно в оперативне управління. “Про Заходу” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області
Як повідомив прокурор Свалявського району Віталій Свистак: “В ході прокурорської перевірки, щодо дотримання органами місцевого самоврядування вимог Закону України “Про оренду державного та комунального майна” встановлено, що всупереч ст..135 Господарського кодексу України Свалявська міська рада передала в оперативне управління на пільгових умовах майже 56м.кв нерухомості територіальної громади м. Свалява та с. Драчено громадській організації “Спілка юристів свалявського району”.
Оскільки, відповідно до ч.2 ст.135 Господарського кодексу України власник закріплює на праві оперативного управління належне йому майно лише для здійснення некомерційної господарської діяльності, а прокуратурою доведено в суді, що воно використовувалося адвокатами для приватної адвокатської діяльності. Відтак, прокуратура домоглась повернення вказаного приміщення громаді міста.


Про Захід