Раніше судимі мукачівці знову нагрішили

Опубліковано:

 Зловмисниками виявилися двоє жителів Мукачева. Незважаючи на судимість за аналогічні правопорушення, мукачівці на шлях виправлення так і не стали. За скоєне чоловікам загрожує до шести років ув′язнення, – пише Євгенія Красилинець
Мукачівський МВ УМВС

В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що ці чоловіки протягом останніх шести місяців скоювали крадіжки на території міста та району. Спершу вони спостерігали за помешканнями мукачівців і коли були впевнені, що господарів немає вдома, то шляхом підбору ключів проникали до будинків і привласнювали вироби з металу, робочий інвентар та інше. Викрадені речі збували, а отримані від продажу кошти витрачали на власні потреби.

На даний час правоохоронці задокументували 9 епізодів крадіжок особистого майна громадян. Наразі підозрювані перевіряються щодо скоєння низки подібних кримінальних правопорушень на території Мукачева та району,- зазначив начальник сектору карного розшуку Ярослав Товкан.

За даним фактом слідчим Мукачівського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Досудове слідство триває.


Про Захід