Коментар облвійськомату щодо виділених коштів з бюджету

Опубліковано:

Як прокоментував заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК, майор Ігор Тищук, відповідно до рішення Закарпатської облради від 10 липня п.р. депутатським корпусом виділено 3,5 мільйони гривень для надання матеріальної допомоги військовослужбовцям 4-ому батальйону територіальної оборони Закарпатської області. Про це виданню “Про Захід” повідолимили в управлінні інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю ОДА
“Ці кошти передбачаються для покращення матеріально-технічного забезпечення всього батальйону, – уточнив майор. – Відтак, активісти батальйону прийняли рішення, що після одержання 98 військовослужбовцями по 35,5 тисяч гривень, віддати ці кошти у загальну касу батальйону на придбання бронежилетів, речей індивідуального захисту, касок, біноклів, радіостанцій тощо”, – розповів Ігор Тищук.
“На цьому тижня військовослужбовці отримали зазначену суму і одразу ж віддали їх на нагальні потреби батальйону. Тож, станом на сьогодні, 25 липня, ведуться організаційні заходи щодо закупки необхідного для закарпатських військовослужбовців майна. А цільове використання зазначених коштів контролюють представники Громадської ради при батальйоні”, – підкреслив заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК, майор Ігор Тищук.


Про Захід