Керівник ЖРЕРу №5 Анатолій Ковальський провів експеримент і тепер хоче єдиний податок для комунальників

Опубліковано:

Сьогодні, 24 липня, у великому залі звітував директор КП ЖРЕР №5 Анатолій Ковальський. Інформацію про фінансово-господарську діяльність підприємства прийшли послухати кілька членів виконкому, чиновників міської ради та медійників. А от єдиним присутнім на заході клієнтом п'ятого ЖРЕРу був власне представник міськвиконкому.

Як повідомив Анатолій Ковальський, наразі підприємство утримує 67 багатоповерхових житлових будинків. Загальна площа квартир 246000 м², а площа прибудинкової території 205300 м². Всього ж у ЖРЕР №5 на постійному місці роботи працює 46 чоловік, а середня заробітна плата становить 1899 гривень.
Також Анатолій Ковальський відзначив, що силами підприємства вдалося встановити на ввіреній йому території аж 8 дитячих майданчиків. Однак поскаржився, що діючі тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій є економічно необґрунтованими. Зокрема при затвердженні чинних тарифів, заклали зарплатню в 650 гривень, вартість електроенергії 25 коп/кВт також тоді були значно нижчими тарифи на матеріали. Тож зараз ЖРЕР додатково платить за електроенергію ліфтів і місць загального користування по 17 копійок за кожний спожитий кіловат електроенергії. Тож директор ЖРЕР №5 просить вивчити доцільність переведення КП на єдину систему оподаткування, оскільки сплата ПДВ зменшує кошти, які можна б було використовувати, зокрема, на ремонт будинків.

До речі, саме питання про приватне підприємство “Двірник”, якому у 2012-му році ЖРЕР добровільно передав на обслуговування низку закріплених за ним будинків, викликало у Анатолія Ковальського найбільше емоцій. Позаяк він переконаний, що галас навколо роботи цього ПП підняв депутат Василь Гнатків. Через те, що комунальники демонтували рекламні конструкції, незаконно встановлені фірмою “Білий Барс”, яка належить дружині депутата. Натомість керівник КП зауважив, що робота з ПП “Двірник” проводилася з метою експерименту, який до того ж, пройшов цілком успішно. Метою ж “дослідження” начебто було бажання показати саме економічні переваги роботи на єдиному податку. До того ж, як переконував пан Ковальський, фінслужби, які проводили перевірку законності такої співпраці приватного підприємства і ЖРЕРу, не знайшли у їх роботі жодних порушень.

“Про Захід”


Про Захід