«Обезголовлена» міськрада. На даний момент немає 8 керівників

Опубліковано:

9 управлінь та відділів Ужгородської міської ради, а також департамент майна не мають керівників. Саме стільки пробілів можна нарахувати на сайті Ужгородської міськради навпроти позначки “начальник”.
Крім того, лишаються вільними посади 10 заступників та спеціалістів в різних підрозділах міськради.
Зокрема, вакантними, за інформацією офсайту є посади начальника юридичного відділу, начальника господарсько-експлуатаційного відділу, начальника відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку, директора департаменту міського господарства, начальника управління майном, начальника відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж, начальника управління, головного архітектора, начальника управління у справах культури, молоді, сім'ї та спорту, начальника центру надання адміністративних послуг.

Втім, інформація на сайті не зовсім точна. Зокрема, нині “обезголовлене” також управління охорони здоров'я. Начальник Мирослава Брецко залишила свою посаду за згодою сторін. Натомість отримали керівників міські муніципали, юристи та транспортники.
Муніципальну поліцію очолив Костянтин Куцов, соратник Віктора Щадея, який разом з ним був на київському Євромайдані.
Новим головним юристом міськради став Ярослав Ребрей.
Начальником відділу транспорту став Сергій Білей. Молода людина, про яку ми мало що знаємо. Вдалося лише дізнатися, що він представник партії “Свобода”.
За словами керуючого справами міськвиконкому Олександра Волосянського, Білей добре проявив себе на стажуванні, тому керівництво міста вважає, що він здатний справитися з управлінням транспорту, незважаючи на відсутність практичного досвіду.
“Зокрема, він вже провів моніторинг маршрутного транспорту. Причому не суто формальний, як це робили раніше, коли працівників міськради просили після роботи поїздити годину-другу в автобусах, а вони потім заповнювали дані, як заманеться. Сергій залучив до моніторингу близько 50 молодих громадських активістів, тому на цей раз ми маємо підстави вірити, що подана ними інформація відповідає дійсность принаймні на 80-90%.
На черзі – огляд кожного автобусу. Перевірятимуть чистоту салону, світло, технічний стан – загалом близько 20 пунктів. Крім того буде проведений конкурс на обладнання маршруток GPS-навігаторами. Як на мене, все це свідчить про те, що новий начальник справлятиметься з роботою”, – переконує держслужбовець.
До речі, попередник Білея, Володимир Пугачов наразі не звільнений. Він пішов у декретну відпустку в зв'язку з доглядом за дитиною, в якій перебуватиме до жовтня.
Крім того, невдовзі місто знову отримає головного архітектора міста. В цьому Про Захід запевнив О. Волосянський. Водночас він додав, що поки що не може назвати прізвище претендента на посаду.
Нагадаємо, Ужгород залишався без головного архітектора ще з 12 червня 2013-го року, коли був звільнений Олександр Шеба. Його наступник, Леонід Самсонов, був в.о. начальника управління, поки не “попався” на хабарництві.
Що стосується інших відділів та управлінь, то, каже Волосянський, їм керівників поки що призначати не будуть, щоб зекономити кошти. На думку керівництва міста, виконуючі обов'язки керівників цих структур здатні справитися з роботою і в такому статусі, а фінанси економити треба.
Що ж стосується кадрової політики міськради загалом, то, на думку співрозмовника Про Захід, вона проходить цілком успішно. “Нещодавно звільнено останнього представника Партії регіонів – Юрія Белякова, – каже Олександр. – Як ми пам'ятаємо, відлучення регіоналів від влади було однією з головних вимог громадськості, що виходила на Євромайдан. В міськраді не залишилося ні регіоналів, ні людей, що були до них наближені. Подібного ми не спостерігаємо ані на обласному рівні, ні в Києві”.
Також роботи позбавилися декілька керівників, що не справлялися з обов'язками. Ті ж, хто й надалі залишається в міськраді, не викликають до себе претензій.
“Надалі в нас буде звичайна кадрова політика, не пов'язана з політикою, – підсумовує Олександр Волосянський. – Звільняти людей будуть винятково в разі невиконання ними обов'язків”.
Про Захід


Про Захід