Кольорові дівчата

Опубліковано:

Яка б модель не йшла вулицею, якщо поблизу хтось із них, на довгоногу кралю ніхто і не подивиться. Ці дівчата перехожим запам'ятовуються найбільше. Незвичайні і яскраві – вони вирішили не бути такими, як усі. Сьогодні “Про Захід” познайомить вас із красунями, чиє волосся, як магніт, притягує увагу оточуючих, дивує, часто стає предметом захоплення, а іноді – й критики…

Каріна Омельченко про себе жартує: “Хто я? Прибулець з іншої планети:)”. Дівчина працює в одному з АВС Ужгорода, обожнює тварин та щодня їздить на велосипеді. Каже, що фіолетовий – колір мрійників, тому вона і вибрала його:
“Бажання пофарбувати волосся у якийсь із кольорів веселки в мене зріло досить давно, та на Закарпатті з цим, нажаль, скрутно. Але, як то кажуть, “хто шукає, той завжди знайде”. От і я знайшла можливість втілити свої задуми в життя завдяки своїм корейським друзям.
Космічно-фіолетова я вже майже півроку. Чому саме фіолетовий? Тому що це мікс найсильніших кольорів – синього та червоного, а ще символ мрійників, ким я і є насправді.
Яскраве волосся – це не спосіб показати, що ти “не така, як всі”. Насамперед, це можливість трошки розфарбувати наше сіре повсякденне життя. І я дуже радію, що можу навіть таким незвичним чином комусь подарувати посмішку і гарний настрій!”.

Надя Каніна – мукачівка. “Червона” (так її називають друзі) захоплюється танцями і вчиться на документознавця. Дівчина розповідає, що вперше пофарбувалася в червоний колір у 15 років:
“До того ходила і з рудим волоссям, і з чорним, і з фіолетовим. Обрала червоний тому що через цей колір я виражаю себе як людину, це мій стан в душі. Не хотіла бути схожою на всіх, хотілось виділятись із сірого натовпу, і в мене це вийшло! Живу у невеличкому містечку, і люди тут до яскравих кольорів волосся не звикли, тому перший час на мене реагували неадекватно, погані речі кричали… Але за 5 років звикли, тепер багато людей мені навіть роблять посеред вулиці компліменти, деякі хочуть сфотографуватися! Дуже приємно, що мешканці Мукачева стали адекватнішее реагувати на яскраві кольори. Поки не планую перефарбовуватись, оскільки за 5 років червоним став для мене природним, я з ним почуваюся комфортніше”.

Подруга Наді Катя Рись теж вирішила показати Мукачеву свою неординарність. Красуня мріє об'їздити Україну та світ, а колір волосся змінила тому, що захотіла внести у буденність яскравих барв!
“Пофарбувалась спонтанно буквально 3 місяці тому, хотілося трошки різноманітності в своїй зовнішності. Оточуючі реагують по-різному: деяким подобається, а деяким і ні”.

Еріка Васильовка – художниця. Родом з Перечина, у 15 років, як сама розповідає, “погналася за творчим життям до Ужгорода”. Сьогодні дівчина вже брюнетка, але тривалий час була зеленоволосою для когось – русалкою, для когось – мавкою, для когось – відьмою:
“Так, я художник і стараюся проявляти погляди не лише на полотні, але й у житті радувати публіку яскравістю та епатажем. Моє блакитно-зелене волосся було скоріше цікавістю, експериментом. Скажу, що він вдався. Стільки компліментів, відрази, огиди, похвали та захоплення, які я отримала за короткі 6 місяців, напевно, не матиму за все життя! Цей досвід дав можливість відділити людей для себе на простих, без цілей в житті, нудних, і веселих, креативних – людей, які ще вірять у казки, русалкок, ельфів, мавок, відьом. Вдячна моїм батькам за розуміння та підтримку, адже без них в мене не було б можливості всю яскравість свого внутрішнього світу вивернути на зовні”.

Відомий український фотограф Аня Стоян, яка створює просто дивовижні фотопортрети, вирішила додати незвичності і в своє життя:
“Вперше пофарбувала волосся у рожевий колір ще влітку 2013. Захотілося якоїсь яскравості і змін в іміджі. Чому рожевий – не знаю, просто так, подобався цей колір. Зараз він мені набрид, і я фарбуюся у холодні синьо-зелені відтінки”.

 

“Про Захід”


Про Захід