Надь, Акакпо, Фещук – футболісти, які залишилися в “Говерлі”

Опубліковано:

 Головний тренер ужгородської “Говерли” В'ячеслав Грозний песимістично налаштований щодо виступу його команди у старті чемпіонаті України-2014/15, – пише Футбол 24.

“Потрібно бути реалістом – при нинішній ситуації нам не уникнути ролі аутсайдерів. На що мені ще розраховувати, якщо з гравців стартового складу минулого сезону в моєму розпорядженні залишилися лише воротар Надь, захисник Акакпо і універсал Фещук, і мені нічого не залишається, крім як у стислі терміни знову створювати практично нову команду. За великим рахунком, я можу розраховувати лише на молодь, яка не має досвіду виступів в еліті…

Єдине, що ще може врятувати від пониження у класі, – це проведення перехідного матчу невдахи Прем'єр-ліги з командою, яка фінішує третьою в першоліговому турнірі.

Я переконаний, що такій країні, як Україна, мало мати в еліті 14 клубів. І сподіваюся, що через рік в класі найсильніших знову буде 16 колективів. Для цього, на мій погляд, потрібно, щоб дві кращі команди першої ліги підвищилися в класі і, заради дотримання спортивного принципу, щоб аутсайдер Прем'єр-ліги зіграв ще перехідний поєдинок з бронзовим призером першолігового дивізіону”, – заявив Грозний.


Про Захід