Закарпатські свободівці вирушають на схід України

Опубліковано:

21 липня 2014 року група націоналістів пройшла військово-лікарську комісію перед тим, як вирушити на схід України в розташування 2-го резервного батальйону Національної гвардії. Сьогодні ж бійці виїхали до кордону Харківської та Луганської областей для організації подальшої допомоги силам АТО. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

Група вже пройшла необхідні перевірки та рухається до місця дислокації. Особливу подяку від імени чоти добровольці висловлюють Андрію Міщенку, Сергію Рудику та Анастасії Сніжній за надані бронежилети та каски.

Чота займатиметься допомогою у розбудові інфраструктури фронту та особливими завданнями. Збір у Києві провів голова Закарпатської “Свободи” Олег Куцин. Він наголосив: “Ми не можемо стояти осторонь у той час, коли проти нашої держави триває відкрита агресія, гинуть українці, руйнується наша державність. Тому ми розуміємо, що основна наша діяльність повинна бути спрямована на допомогу війську. Крім організації допомоги гуманітарної, значна частина свободівців готові зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину. Крім тих наших побратимів, які вже ведуть боротьбу в складі різних військових частин та в батальйоні “Січ”, зараз сформувався загін, який у складі Нацгвардії буде знищувати сепаратистську наволоч”.


Про Захід