Засоби захисту та ліки для АТО відтепер без ПДВ

Опубліковано:

Президент України Петро Порошенко підписав закони про внесення змін до Митного та Податкового кодексів України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість засобів індивідуального захисту та лікарських засобів для потреб антитерористичної операції. Закони набрали чинності сьогодні, 23 липня, адже вчора вони були опублікований в газеті “Голос України” №137 (5887).
Таким чином, без оподаткування ПДВ та ввізним митом тепер в Україну можуть ввозитися каски, бронежилети, виготовлені у відповідності до військових стандартів або технічних умов, та матеріали (нитки, тканини), необхідні для їх виготовлення. Так само від оподаткування та обкладення митом звільняються лікарські та медичні засоби, що призначені для використання закладами охорони здоров'я та учасниками АТО для надання медичної допомоги фізичним особам, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження.
Ці норми передбачені Законами України: “Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту та лікарських засобів” від 1 липня 2014 року № 1561-VII; “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законів України щодо ввезення засобів індивідуального захисту та лікарських засобів” від 1 липня 2014 року № 1560-VII, – повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід