Закарпатські націоналісти відправили допомогу в зону АТО (ФОТО)

Опубліковано:

20 липня закарпатські націоналісти приїхали до розподільчого пункту в місті Ізюм, де передали допомогу від закарпатців бійцям, які беруть участь у антитерористичній операції. Про це виданню “Про Західл” повідомила прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

Закарпатці передали українським воякам бронежилети, шоломи, прилади нічного бачення, тепловізори, каліматори, берці, розвантажувальн іжилети, тактичні окуляри, маскхалати тощо на загальну суму 56 тисяч гривень; каримати, матраци, спальники, намети, засобивід комах, предмети гігієни, шкарпетки, футболки на загальну суму 19 тисяч гривень. Продуктів харчування передано на 20 тисяч гривень, ліків – на 5 тисяч гривень, ще майже 7 тисяч гривень було витрачено на інше матеріяльне забезпечення. Загальна сума допомоги з моменту створення комітету ізг уманітарного забезпечення війська складає більше 100 тисяч гривень.
“Вирушаючи на Схід, ми виконали всі запити наших бійців. Зараз формуємо оновлений список речей, необхідних на фронті. Окрім військової амуніції, нашим солдатам конче необхідні кровоспинні медикаменти та ліки від грибка. Подяку за допомогу у підтримці нашого війська оголошуємо підприємцям Ярославу Шафарю, Богдану Киніву, Олегу Рубану та громадам міста Іршава та селища Зарічеве, сіл Ганичі та Стеблівки, що на Тячівщині. Також щиро дякуємоВолодимиру Могориті, який не лишедопомагав коштами, але і особисто перевіз допомогу на Схід. У Виноградові до нашого представник апідійшов вісімдесятирічний пенсіонер та віддав 500 гривень на потреби сил АТО”, – розповів керівник комітету із гуманітарного забезпечення війська Василь Юрочко.
Нагадаємо, що Закарпатська “Свобода” проводить збір речей та подальшу передачу їх на східкраїни для забезпечення всім потрібним наших захисників. Звіт про витрати коштів можна переглянути в соцмережах: https://vk.com/dopomoga_bijcyam;

https://www.facebook.com/groups/dopomoga.ato/ та на офіційномусайтіВО “Свобода” – http://www.zakarpattya.svoboda.org.ua/.
Охочих долучитися до підтримки українського війська просимо контактувати з Василем Юрочком: 099-74-12-126.
Картка для перерахункукоштів: № 5168 7572 7121 1452 (номер карткизмінився), Василина Наконечна.


Про Захід