Ужгородські гімнастки вже готуються до Чемпіонату України (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Сам Чемпіонат пройде тут же з 1 до 4-те серпня у спорткомплексі “Юність”. Судитиме виступи Альбіна Дерюгіна, участь ротик Збірна команда України та збірні команди областей. На разі до обласного центру вже прибула команда з Донецька.

Дві доби в потязі – і одразу до зали, адже попереду нелегкі змагання. Команда Донецька у складі 12 чоловік приїхала готуватись до Чемпіонату України з художньої гімнастики. Щоправда, приїхали дівчата не з дому: з 29 травня через події на Сході команда почергово об'їхала майже всі бази України. Про це не говорять, і поблажок собі не дають, проганяючи матеріал з 9-ї до 21.00. На змаганнях виступатимуть як командно, так і індивідуально.
Анастасії – 14 років, у художню гімнастику прийшла в три роки. Дівчина виступатиме в індивідуальному заліку. Дівчина каже: зі спорту кілька разів йшла, але тепер бачить все зовсім інакше. Не збирається покидати спорт і 15-ти річна закарпатка Ніколета. Через травму спини дівчина цьогоріч не братиме участь у змаганнях, тим не менше, як і решта, буквально живе в залі. У командному заліку виступатимуть дівчата, що вже захистили звання майстра спорту. Кажуть: це – на порядок важче. Окрім основних змагань, у рамках чемпіонату пройдуть і показові виступи малечі. Чи будуть присутні представниці молодшої групи з інших областей, наразі невідомо, однак закарпатки вже активно готуються дивувати гостей.


Про Захід