Пацкан: Олігархи не виведуть кошти з-під оподаткування

Опубліковано:

 УДАР виступив проти включення до порядку денного проектів №4172а і №4173а, які на думку фахівців, насправді стосуються не тільки Майдана і АТО, але й надають можливостей виведення з-під оподаткування коштів через олігархічні фонди.

Дії УДАРу прокоментівав Валерій Пацкан

“Ми не підтримуємо можливість виведення олігархами коштів з-під оподаткування, але ми єдині внесли проект, який звільняє від податків благодійну допомогу потерпілим в АТО. В нашому проекті є захист саме учасників АТО – і військовослужбовців, і мирних жителів – постраждалих матеріально, поранених, сімей загиблих”, – пояснив Пацкан.

Також на своїй сторінці у Фейсбуці написав Валерій Пацкан написав

“Ми будемо блокувати будь-які спроби виведення олігархами коштів з-під оподаткування, особливо, коли ці улюблені схеми минулого режиму, цинічно прикривають благодійністю.
Так, звичайно, і військовослужбовці, і мирні жителі які постраждали від бойових дій у зоні АТО – потребують захисту і допомоги. І ми єдина фракція, яка внесла у сесійну залу законопроект, який направлений на захист саме учасників АТО – постраждалих матеріально, поранених, сімей загиблих, тощо”


Про Захід