Ужгородська міліція просить батьків пильнувати дітей

Опубліковано:

 Днями міліціонери Ужгородщини провели рейд по розважальних закладах в Ужгородському районі. Метою даного заходу є виявлення дітей в нічний час без супроводу дорослих, також виявлення дорослих осіб, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, жебрацтво та іншу антигромадську діяльність, – пише Ганна ДАН, Ужгородський РВ УМВ

Обійшовши більшу половину закладів в Ужгородському районі, які працюють в нічний час, порушень правоохоронці не виявили. І це їх досить порадувало, оскільки це свідчило про те, що батьки сумлінно відносяться до своїх обов'язків щодо виховання дітей. А все це є результатом клопіткої праці міліціонерів, які систематично здійснюють профілактичні заходи як з дітьми, так і з їхніми батьками.

Під час відпрацювання начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Ярослав Вайдулич проводив також і профілактичні бесіди з працівниками відвіданих закладів, яким наголошував на дотриманні норм законодавства.

Шановні батьки! Просимо вас більше уваги приділяти дозвіллю ваших дітей. Водночас нагадуємо вам, що за вчинення правопорушень і злочинів неповнолітніми настає адміністративна та кримінальна відповідальність.


Про Захід