Хто стане головою Рахівської районної ради?

Опубліковано:

На порядку денному всього одне питання, розгляд якого депутати раніше відтермінували. Сталось це тому, що саме через сперечання за кандидатури на посаду голови районної ради під загрозою зриву опинилась вся сесія, а разом з тим фінансування програм життєзабезпечення району. Повідомляють Новини Рахова

 Сьогодні, 22 липня, відбудеться третє пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії Рахівської районної ради VI скликання.

Нагадаємо, 19 червня після розгляду чергових 22 питань райрада не змогла дійти згоди про необхідність обрання голови. Частина депутатів та активістів наполягали, що таким чином намагаються “протягнути” на посаду Івана Сурмачевського, який вже займав її раніше та якого голова ОДА Валерій Лунченко пропонував призначити головою райдержадміністрації. Засідання 19 червня виявилось де-факто зірваним, відповідну оцінку йому надали правоохоронні органи, проте вже 11 липня депутати оголосили про друге пленарне засідання сесії та легітимізували свої попередні рішення.

Серед кандидатів, які найімовірніше будуть розглядатись на посаду керівника самоврядування району поки відоме прізвище Івана Сурмачевського. Саме проти нього налаштована частина депутатів, прихильних до партіє Єдиний Центр та місцева “самооборона”.

Іншим кандидатом, хоч і з приставкою “технічний” один із місцевих сайтів назвав Ігора Климпуша, обраного від ВО “Демократи”.

Депутати від об'єднання “За Рахівщину” на минулій сесії заявили, що кандидатуру від своєї сили висувати не будуть і підтримають когось із компромісних кандидатів.

 


Про Захід