Чи готова Берегівщина до мобілізації?

Опубліковано:

Сьогодні, 21 липня, у великому залі Берегівської районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та голови районної ради Олени Шедер відбулася нарада з питань реалізації плану мобілізаційних заходів та підготовки економіки району до роботи в умовах мобілізації, повідомляє Вeregszasz.

На нараді були присутні Людмила Токар – заступник міського голови, Андрій Гринь – начальник Берегівського районного відділу СБУ, Іван Зарева – Берегівський районний прокурор, Микола Куриця – начальник Берегівського РВ УМВС, Олег Парада – військовий комісар Берегівського об'єднаного міського військового комісаріату, Василь Пацкан – начальник Берегівської об'єднаної податкової інспекції. А також, керівники територіальних районних установ та організацій, голови сільських та селищної рад, інспектори військово – облікового столу місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради військовий комісар Берегівського ОМВК проінформував присутніх щодо проведення мобілізаційних заходів на території м.Берегово та Берегівського району на особливий період та в умовах часткової мобілізації. Зокрема він зауважив, що у батальйоні територіальної оборони Закарпаття, що проходить тренування на базі полігону в селі Оріховиця, службу несуть 36 добровольців з м. Берегово та Берегівського району.

Олег Васильович також наголосив, що без розуміння та співпраці всіх владних структур та громадськості району, виконати завдання, покладені на нас державою та достойно відповідати вимогам часу буде неможливо. Тому наше основне завдання – співпрацювати та координувати свої дії та вести з населенням інформаційно – роз'яснювальну роботу серед населення.

Про реалізацію плану мобілізаційних заходів та підготовки економіки району до роботи в умовах мобілізації інформував Іван Пшеничний – завідувач сектору з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Нагадаємо, що у суботу, 19 липня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко провів нараду з керівниками районів, правоохоронних структур, профільних управлінь, військовими щодо готовності державних органів, основних галузей економіки, медицини працювати в умовах мобілізації.


Про Захід