До місцевого бюджету Тячівщини надійшло майже 6 млн. 500 тис. гривень

Опубліковано:

За перше півріччя 2014 року “спрощенці” Тячівського району самостійно нарахували та сплатили 6 млн. 488 тис. грн. єдиного податку. Більша частина суми сплачена підприємцями, які працюють на другій та третій групі.

На сьогодні на спрощеній системі оподаткування в Тячівському районі працюють 2953 фізичних осіб-підприємців.

Як і раніше, найпопулярнішою серед спрощенців залишається друга група. На ній працюють 2240 осіб. Першу та третю групу спрощеної системи обрали 370 та 341 підприємців відповідно, а 2 підприємці працюють на 5 групі.

Нагадаємо, що в 2013 році для платників 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 1-ої та 2-ої груп – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально. Спрощенці також мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.

Працівники податкової інспекції і надалі працюватимуть над покращенням якості податкового сервісу для малого бізнесу. Сьогодні підприємці мають змогу вести книгу обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Маючи ключ електронного цифрового підпису (видається безкоштовно), платники можуть автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність та направляти її в режимі он-лайн до податкової інспекції за місцем реєстрації.

За матеріалами ДПІ у Тячівському районі
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід