ДПІ завжди готова допомогти закарпатцям

Опубліковано:

За січень-червень до ДПІ у м. Ужгороді Головного управління Міндоходів у Закарпатській області на розгляд надійшло 16 письмових звернень.

Із їх загальної кількості 14 звернень стосувалися питань податкової політики, 1 – виконання судових рішень та 1 – забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян.

Також, для оперативного реагування на звернення громадян, посадовими осо­бами ДПІ у м. Ужгороді ГУ Міндоходів області згідно з затвердже­ним графіком проводиться особистий прийом громадян.

Протягом І півріччя цього року посадовими особами інспекції здійснено 10 прийомів за зверненнями громадян, з яких начальником ін­спекції 7, заступниками нача­льника 2 та іншою посадовою особою 1.

Тематика звернень громадян на осо­бистому прийомі різноманітна. Особливо громадян цікавлять питання загальноде­ржавних податків, місцеві податки, питання реєстрації та обліку, єдиного соціального внеску тощо. На всі звернення під час прийому надано усні обґрунтовані відповіді та задоволено запити громадян.

Як показує практика, розгляд звернень громадян є своєрідним методом на шляху досягнен­ня порозуміння та налагодження актив­ної співпраці платників податків з орга­нами Міндоходів. Тому кожне звернення потребує особливої уваги та детального вивчення.

Нагадуємо також, що для дієвого забезпечення прав громадян, що передбачені Законом України “Про доступ до публічної інформації”, в ДПІ м. Ужгорода створено сектор забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян та розроблені необхідні заходи для максимально зручного та об'єктивного отримання інформації громадянами.

У І півріччі 2014 року до відомства надійшло 5 запитів на публічну інформацію, відповіді на які були надані у встановлений законодавством термін.

Нагадуємо, що звернення громадян та запити на публічну інформацію можна подати за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. Духновича, 2, Зал №3 Центру обслуговування платників або за телефоном: 61-71-25.

В Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Ужгороді (зал №3 ЦОПу) також діє приймальня громадян, де згідно із затвердженим графіком, в установлені дні та години, проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби. Попередній запис на особистий прийом до керівництва податкової здійснюється у робочі дні безпосередньо в приймальні громадян або за телефоном: 61-71-25.

За матеріалами ДПІ у м. Ужгород
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід