У Перечині змагалися люди з обмеженими можливостями (ВІДЕО)

Опубліковано:

Справжній азарт та чималий улов показали учасники змагань з рибної ловлі, які проводили серед людей з обмжнинми можливлстями. Захід зібрав понад 30 любителів рибної ловлі з усього Закарпаття.

“Ловись рибка маленька, ловись велика”, приговорює пан Володимир сидячи на березі з вудочкою. Та не дуже допомагають чарівні слова, каже, минулого року під час фестивалю наловив набагато більше рибки.Про те що був уже на змаганнях чоловік не засмучується, адже головне участь. Такої ж думки і Андрій, хлопець бере участь в фестивалі рибалок вперше, по при те, що рибка не клює, загальна обстановка, на вищому рівні. Всеукраїнський фестиваль рибалок для осіб з обмеженими властивостями, вже не вперше проходить на теренах Закарпаття. Нажаль через складну ситуацію не змогли приєднатися учасники з інших областей.Вже кілька років поспіль, кошти держава майже не виділяє на подібні заходи. Відтак доводиться не легко.

Тим не менше розважитись учасникам вдалось. Якщо щороку фестиваль відбувався у Виноградові, то цього року гостинно прийняли особливих гостей у Перечині. Протягом 2 днів учасники ловили карасів, окунів і після напруженої боротьби нарешті настала мить обрання переможця. Переможця визначали за кількістю рибин та вагою улову. Перемогла дружба.


Про Захід