Берегти “легені” природи обов’язок кожного (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Хоч зараз у лісових масивах та на його околицях волого, проте забувати про правила пожежної безпеки не варто, кажуть рятувальники. З настанням сухої і теплої погоди різко збільшується кількість пожеж, особливо лісових. Згорають величезні площі лісів та зелених насаджень.

Їх називають легенями природи, тому берегти їх неушкодженими обов'язок кожного. Ліси в літній період найбільше страждають від вогню, який розпалюють відпочивальники або через порушення правил пожежної безпеки під час сільськогосподарських робіт – запевняють рятувальники. Цього року на Хустщині не зафіксували жодного випадку загорання лісу.

Адже рятувальникам вдавалося загасити полум'я до того, як воно діставалося лісової смуги. Наразі, пожежно небезпечний період минув. Сухої трави немає. У лісах та на його околицях досить волого. Якщо таки відпочивальники розпалили вогнище в лісі, то покидаючи місце відпочинку, необхідно погасити його водою. Адже якщо дотримуватись правил пожежної безпеки, можна уникнути біди. Ліс вимагає дбайливого ставлення до себе. Тільки так, спільними зусиллями, ми збережемо природу.


Про Захід