Чи поб’ють Путіна? — Брати Клички на обкладинці видання «Newsweek»

Опубліковано:

Володимир і Віталій Клички з’явилися на обкладинці польського видання «Newsweek». Поряд з їхньою фотографією редакція ставить питання «Чи поб’ють вони Путіна?». У статті під назвою «Як Володимир і Віталій Клички стали символом опору Києва» Марцін Хлопаш розповідає про те, як спортивна кар’єра вплинула на формування європейських поглядів Кличків та боротьбу за Київ в умовах війни. «Брехня!» — кричить Віталій англійською репортеру, відповідаючи на російське повідомлення про те, що РФ атакує лише українські військові об’єкти.

— «Це військові об’єкти?!» — показує він на руїни київських квартир, біля яких вони перебувають. Поруч із мером бойової столиці стоїть його молодший брат Володимир. Вони завжди разом. Найтитулованіші брати в історії боксу. А сьогодні разом з українцями чинять опір московському загарбнику», — пише автор матеріалу. Журналіст зазначив, що Віталій Кличко найбільше спілкується з представниками медіа Західної Європи і навів цитату з інтерв’ю виданню «Tagesspiegel».

«Сьогодні він ретельно обирає ЗМІ. «Так» говорить він переважно вихідцям із Західної Європи, бо знає, що саме тут він може виграти для України найбільше. По-перше, як відоме обличчя. По-друге, тому, що в сусідніх країнах не потрібно переконувати, наскільки Росія є небезпечною. Але для народів за Одером деякі речі треба освіжити. «Особливо вам у Німеччині не варто забувати, що якщо Путін хоче відновити Радянський Союз, то хто знає, як далеко він може зайти. Адже частина вашої країни була в радянській імперії», — йдеться у статті. «Newsweek Polska» — польська версія американського новинного журналу «Newsweek», що належить німецькому видавництву Axel Springer та швейцарському видавництву Ringier Verlag. Видання є одним із найпопулярніших інформаційних журналів Польщі.

Про Захід