Останні новини Регіональні Новини Спорт

Чопські прикордонники стали віце-чемпіоном у змаганнях з гирьового спорту (Фото)

В Ужгороді провели відкритий “Кубок Незалежності” з гирьового спорту. У змаганнях, організованих Асоціацією гирьового спорту України, взяли участь збірні команди 6 областей, Разом з представниками інших правоохоронних та спеціальних служб Закарпаття, до боротьби за першість долучилася команда Чопського прикордонного загону.

Боротьба проходила в особисто-командному заліку за програмою двоборства. Рівень учасників та конкуренція виявилися на дуже високому рівні. Зокрема, свій клас підтвердили у відповідних вагових категоріях 2 майстри спорту України міжнародного класу, 2 майстри спорту України та понад 10 кандидатів у майстри спорту України.

Окремий залік проходив серед збірних команд правоохоронних відомств та спеціальних служб Закарпатської області. У запеклій боротьбі збірна команда Чопського прикордонного загону поступилася лише команді Державної служби з надзвичайних ситуацій і стала віце-чемпіоном змагань. інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

62 − = 54