Закарпатські новини Події

Чому зрубали дерево на площі Петефі в Ужгороді – роз’яснення від міськради

Як повідомлявПро Захід”, вчора на площі Шандора Петефі зрубали дерево.

У зв’язку з розповсюдженням інформації в соціальних мережах та інтернет виданнях, щодо видалення дерева породи липа в сквері на площі Шандора Петефі Департамент міського господарства Ужгородської міської ради повідомляє, що роботи з видалення зазначеної липи було виконано силами підрядної організації в ході проведення робіт із впорядкування насаджень у межах зеленої зони – об’єкту благоустрою у відповідності до чинних нормативних актів (за посиланням тут і тут).

У свою чергу повідомляємо, що рішення про видалення вказаного дерева було прийнято, в ході комісійного обстеження стану зелених насаджень на площі Шандора Петефі у 2018 році. Обстеження здійснювалося спільно з спеціалістами та науковцями Ужгородського національного університету біологічного факультету на підставі розпорядження міського голови від 15.05.2017 № 158, про що складено відповідний акт від 20.02.2018 року № 29 (фото додається).

Першочергово було проведено видалення самосійних чагарників, інвазивних видів та двох лип стовбури, яких містили значні механічні пошкодження (трухлявість стовбура прикореневої шийки). Одну липу було збережено та прийнято рішення щодо спостереження за її технічним станом. На початку 2020 року було виявлено значне відхилення від осі та прийнято рішення про його видалення для запобігання виникнення нещасних випадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

41 − = 34