Четверо рідних братів із Буковини захищають Україну у лавах десантників

Опубліковано:

Командир десантно-штурмового відділення на ім’я Ілля – мужній і загартований в боях десантник, який воює в лавах тактичної групи 80-ї одшбр ДШВ ЗС України. Історію героя розповідає Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на офіційній Facebook-сторінці.

Чоловік показує свою улюблену зброю – 40 мм, шестизарядний гранатомет M32, яким він нещодавно наніс суттєві ураження противнику. «Дуже добра річ для ближнього бою. Ворог почав штурмувати наші позиції. Бронетехніка пішла, піхота, – пригадує досвідчений десантник. Дистанція була до 100 метрів й я почав відстрілюватись з укриття. Й цей «красунчик» дуже допоміг нищити ворогів, – розповідає Ілля.

Він мобілізований доброволець з Буковини. З перших днів повномасштабної російської агресії, чоловік полишив свою роботу в будівельному бізнесі й став до лав війська. Його підрозділ вів бойові дії на півдні, а зараз боронить схід України від російських загарбників. Разом з Іллею, в лавах ДШВ ЗС України служать три його рідні брати.

Один із моїх братів отримав важке поранення в боях. Тоді, мені вдалося винести його на собі. Евакувати, – пригадує Ілля. Лікарі його стабілізували. Зараз він йде на поправку. Ще два племінники так само, як і ми, пішли до армії й пишаються цим, – продовжує свою розповідь герой.

Із 2015 по 2016 роки цей воїн так само боронив суверенітет та територіальну цілісність нашої Батьківщини в лавах українського десанту. Молодший командир упевнений у нашій Перемозі та нищівній поразці окупаційних військ.

Чернівецька ОВА

Про Захід