Чеські партнери з Височини передбачили у 2022 році на спільні проекти з Закарпаттям 6,5 млн крон

Опубліковано:

За дорученням голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка, начальник управління міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Василь Маковський із дводенною робочою поїздкою відвідав партнерів краю Височина у чеській республіці.

Метою поїздки стало узгодження проєктів розвитку на 2022 рік та обговорення питання реалізації діючих Угод про співробітництво, що стосуються вирішення інфраструктурних та соціальних питань. Зокрема, обговорили питання організації логістики та доставки гуманітарної допомоги для нашого краю. Ідеться про 8 контейнерів гуманітарної допомоги, вагою близько 24 т., які планується доставити в область на початку 2022 року.

Також чеська сторона підтвердила, що депутати краю Височина затвердили на 2022 рік співфінансування по спільних із Закарпаттям проектах у сумі близько 6,5 мільйонів крон.

Принагідно у переддень різдвяних та новорічних свят Василь Маковський передав від депутатського корпусу обласної ради святкові подарунки та відзнаку Головного управління ДСНС України у Закарпатській області за багаторічну співпрацю Мартіну Гіскі, раднику гетьмана Краю Височина. Також переказав щирі вітання поліції Краю Височина від керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Закарпатська обласна рада

Про Захід