Чернівецьким прикордонникам 11 разів намагалися дати хабаря

Опубліковано:

Дедалі частіше прикордонникам Чернівецького загону доводиться фіксувати та затримувати іноземців, що за хабар намагаються втягнути правоохоронців у свої брудні оборудки.

Так, тільки за останній тиждень в п’яти випадках затримано чотирьох громадян Румунії та одного Молдови, які під час перетину кордону пропанували прикордонникам хабар.

Останні три випадки відбулися вчора, 29 січня, в пункті пропуску «Порубне» та «Мамалига», де іноземці спробували підкупити прикордонників гривнею, румунськими леями та євро валютою. За кошти чоловіки сподівалися безперешкодно перетнути кордону з відсутнім страховим полісом «Зелена карта», проїхати поза чергою та здійснити похід в магазин безмитної торгівлі під час в’їзду в України.

Від усіх запропонованих коштів прикордонники відмовилися. Натомість задокументували спроби надання неправомірної вигоди посадовим особам Держприкордонслужби та передали затриманих осіб працівникам Національної поліції.

Варто сказати, що з початку 2020 року прикордонники затримали 11 іноземців, серед яких громадяни Румунії, Молдови та США, які спробували втягнути охоронців кордону у протиправну діяльність пропонуючи хабарі.

Чернівецький прикордонний загін

Про Захід